درباره ما

 

 

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران به عنوان یکی از اولین موسسات آموزش عالی آزاد در ایران از سال ۱۳۷۴ با هدف توسعه دانش و مهارت آموزی در زمینه های آموزش عالی شروع به فعالیت نمود.
پس از چندین سال فعالیت درخشان در زمینه آموزش مدیریت و کسب و کار، دپارتمان کسب و کار این موسسه با پیشنهاد پروفسور دیوید‌کالیس، استاد مدرسه بازرگانی هاروارد (Harvard Business School) با نام Tehran Business School شناخته شد.

موسسه ما

تا این زمان

0
دوره
0
شماره خفن
0
فارغ التحصیل
0
دانشجو

 

مروری کوتاه بر تاریخچه Tehran Business School) TBS) نشان می دهد که بالغ بر ۱۵ هزار تن از مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب‌و‌کارهای مختلف موفقیت خود را حاصل آموزش در این مرکز عنوان کرده و یکی از نقاط عطف زندگی خود را حضور و کسب علم در این مجموعه می دانند.
بهره گیری از کادر متخصص و اساتید متبحر و آشنا به بازار کار، سبب حضور موفق و اثربخش TBS در حوزه آموزش مدیریت گردیده و در نتیجه ­­ موسسه توانسته است به اهداف آموزشی خود جامه عمل بپوشاند.
برای هرچه نزدیکتر شدن به استانداردهای جهانی در زمینه آموزش عالی، اساتید و اعضای هیئت علمی موسسه از استادان برجسته و بنام در زمینه مدیریت و کسب و کار انتخاب شده اند تا با تسلط و گستره دانش خود، دانشپذیران را در مسیر علم اندوزی هدایت کنند.

 

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران
  •   تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی، روبروی صدا و سیما، ابتدای خیابان گلستان (شهنواز)، پلاک ۹۳
  •   ۰۲۱-۲۲۰۵۷۱۲۰

TBS در شبکه‌های اجتماعی

کلیه حقوق این سایت متعلق به © موسسه علوم و فنون تهران می باشد